V májovém čase jsme zpívali v kostele Panny Marie Sněžné v Lysůvkách pro Pannu Marii. Jak se říká:...kdo zpívá, dvakrát se modlí..."
Zde můžete upravit své preference ohledně cookies. Následující kategorie můžete povolit či zakázat a svůj výběr uložit.