Aktuality

Rubrika přináší akce proběhlé i akce, na které se těšíme...

MÁTE VY NEBO NĚKDO Z BLÍZKÝCH PROBLÉMY? Chcete se svěřit, vypovídat, poradit nebo poprosit o modlitbu?  Kněží z naší farnosti Místek nabízejí tuto službu v době Adorace - každé pondělí od 19.00 do 20.30 hod. v kostele sv. Jakuba v Místku. Někdy stačí málo, aby nám bylo lehčeji. NENECHTE STAROSTI VÁS PŘERŮST.

Poutní slavnost v kostele Panny Marie Sněžné v Lysůvkách se konala v neděli 7. srpna. Mše svatá: 9.00 hod. Po mši svaté se konalo posezení a občerstvení, které bylo přichystáno u kostela. Výtěžek bude použit na renovaci kříže na místním hřbitové. Foto z akce.

Předpouťové setkání farního společenství Lysůvek a Zelinkovic se uskutečnilo v neděli 31. července na místním hřišti. Občerstvení i program byl pestrý. Kromě jinho byla na programu příprava poutní slavnosti (7. srpna) v místním kostele s následným občerstvením a posezením. Setkání.

Nadpis textu

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est.

Eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem ut enim ad minima veniam.

Nadpis textu

Klikněte a můžete začít psát. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium.

Klikněte a můžete začít psát. Illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem.

Klikněte a můžete začít psát. Magnam aliquam quaerat voluptatem ut enim ad minima veniam quis nostrum exercitationem ullam corporis.